Jak probíhá nákup na MobileGear?

1.   VÝBĚR TELEFONU

V MobileGear telefony rozdělujeme do kategorií podle toho, v jakém kosmetickém stavu jsou. Pokud je nějaký telefon “na hraně” může být zařazen do kategorie plus a minus. Tedy A+, nebo A-.

    Třída – Telefony  jako nové

 

mobilegear třída A    Třída – Zánovní telefony

mobilegear třída B     Třída – Lehce opotřebené

 

     Třída – Výhodné

Telefony dovážíme po pečlivém výběru z USA USA flag , nebo Velké Británie UK flag Jsou plně funkční, nemají prasklý displej, nebo nefunkční otisk prstu a fungují se všemi operátory. Samozřejmostí je čeština, ve které je každý telefon od MobileGear.

Všechny telefony prošly 45 stupňovým otestováním (foťák, displej, nabíjení, mikrofon, atd…), aby byla zaručena maximální kvalita a abychom zamezili případnému vracení, nebo vyměňování telefonů.

Více o třídách zde

2.      DOPRAVA A PLATBA

delivery truck icon  Doprava pro všechny objednávky s konečnou hodnotou nad 1500,- Kč včetně DPH  je zcela zdarma. V tomto případě zasíláme přes zasilkovna.cz na její pobočky. 

coins icon  Platit zakoupené zboží v našem eshopu můžete buď převodem na bankovní účet, dobírkou při převzetí zboží od přepravce, platební kartou, nebo při osobním předání v hotovosti. 
Číslo bankovního účtu, který veden u komerční banky je 115-4405140237/0100 

3.    ZÁRUKA

U všech našich produktů je záruka minimálně 12 měsíců.

U každého produktu je záruční doba jasně uvedena na straně produktu.

Sídlíme v Brně  czech flag  , takže se v případě potíží není problém setkat osobně a vše rychle vyřešit.

4.     OBCHODNÍ PODMÍNKY

 warranty icon Obchodní podmínky naleznete zde.

shield icon  Podmínky ochrany osobních údajů zde.

5.    PROBLÉMY S NÁKUPEM

Vrácení zboží:

Pro vrácení zboží do 14 dní prosím využijte tento formulář a v případě vracení zboží poštou prosím posílejte na adresu: 

                 MobileGear
              Martin Běhůnek
              Vlhká 25, Brno, 60200
              Tel. +420774333089

Reklamace:

Pro uplatnění reklamace se prosím ujistěte, že máte k dispozici doklad o zakoupení telefonu od MobileGear a máte nárok na reklamaci podle našich obchodních podmínek. Pokud máte s telefonem problémy, je také dobré vyloučit, že se nejedná problém způsobený špatným softwarem. Proto vždy doporučujeme nejprve přehrát software (NÁVOD ZDE) ve vašem zařízení a pokud stále nebude fungovat, teprve potom nám jej pošlete na reklamaci. V případě zasílání reklamovaného zboží poštou prosím do balíku přiložte tento reklamační formulář a zboží zašlete na adresu uvedenou o několik řádků výše.