fbpx

Šetřit dvakrát, aneb výhody použitých telefonů

Jak často si pořizujete nový mobilní telefon a kolik peněz do něj investujete? Pokud patříte k lidem, kteří potřebují mít každý nový model jako první a jsou ochotní za mobily platit desetitisíce jen pro ten pocit výjimečnosti, je to samozřejmě vaše volba a máte na ni právo. Jestli ovšem potřebujete jen kvalitní telefon plný užitečných funkcí a dokonce byste i rádi nějakou korunu ušetřili, máme pro vás dobrý tip: zkuste použitý iPhone. Zvykli jsme si nekontrolovaně vyrábět. Zahlcujeme zeměkouli novými výrobky, i když ty starší stále ještě fungují. Proč ale vyhazovat věci, které ještě mohou být užitečné? Už jsme si zvykli kupovat ojeté automobily, repasované počítače, nyní přicházíme s použitými mobilními telefony.

Šetříme životní prostředí

Prodejem zánovních a použitých telefonů šetříme naši planetu, která už i tak je zatěžována zbytečnou nadvýrobou. Spotřební elektronika se rychle vyvíjí a s každou novou inovací přichází na trh miliony kusů téměř identických, rozdílných jen o několik málo vylepšených funkcí. Mnozí z nás ten rozdíl ani nezaznamenáme, ale příroda trpí dalšími tunami odpadu. Jestliže se ovšem ty starší modely (například telefonů) dostanou znovu do oběhu, osud nechtěného odpadu je ještě nějaký čas nepotká.

Šetříme vaše peníze - Použitý iPhone

Použité telefony mohou být trochu poškrábané, s viditelnými stopami používání, ale také jako by právě vylezly z výrobní linky. Pokaždé už ale budou o nějakou částku levnější, než když si je kupujete úplně nové.  Vaše výhoda. Už jste si možná zkusili koupit telefon z druhé ruky na serverech jako je Bazoš, nebo Sbazar, popřípadě přes sociální sítě. Tenhle způsob však přináší řadu rizik, mezi nimi i fakt, že můžete narazit na nepoctivce, kteří vám prodají nefunkční mobil, nebo dokonce vůbec nic nepošlou, jen zinkasují peníze. To se Vám u MobileGear nikdy nestane. Každý použitý iPhone v naší nabídce byl plně testován, je 100 % funkční a také v záruce. Se svým zbožím jsme si prostě jistí. Tak co? Je libo skoro nový iPhone?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *