Jak rozdělujeme použité telefony?

Při rozdělování telefonů do tříd jsme pečliví. Pokud je tedy telefon ve stavu, který je “na hraně”, může být označen jako A+ |   B+ |   C+

+ Téměř každý telefon máme nafocený + natočené video. Odkaz na video je vždy v popisu produktu. Na základě fotek a videa se rozhodnete nejlépe.

    Třída – Telefony  jako nové

Tyto použité telefony jsou bez jediného nedostatku. Opravdu jak kdybyste je před chvílí vytáhli z krabičky. Hodí se jako dárek, nebo pro lidi kteří chtějí ten nejlevnější iPhone za tu nejlepší cenu.

mobilegear třída A    Třída – Zánovní telefony

Telefony třídy A jsou telefony zánovní. Na první pohled jako nové a mohou nést opravdu zanedbatelné nedostatky. Stále rozhodně vhodné jako dárek a stále za skvělou cenu. Rozdíl mezi A a A+ je často skoro nerozpoznatelný.

mobilegear třída B    Třída – Lehké známky použití

iPhony ve třídě B jsou také ve skvělém stavu. Mohou mít ale několik nedostatků, které jsou vidět při bližším zkoumání. Je to taková zlatá střední cesta mezi stavem a cenou.

     Třída – více opotřebené – nejlepší cena/výkon

Do třídy C řadíme nejlevnější telefony z našeho sortimentu. Jsou to telefony, které mohou mít výrazné kosmetické nedostatky. Jsou ovšem plně funkční, nemají prasklý displej, ani sklíčko fotoaparátu a pokud hledáte nejlevnější iPhone na trhu, bude jím právě telefon z třídy C od MobileGear.

I u třídy C se jedná POUZE O KOSMETICKÉ NEDOSTATKY. Žádné praskliny, neoriginální displeje atd.