Jak rozdělujeme telefony?

Při rozdělování telefonů do tříd jsme pečliví. Pokud je tedy telefon ve stavu, který je “na hraně”, může být označen jako A+  nebo  A-

 

  Třída – Nové

Tyto telefony jsou úplně nové. Nikdy nepoužité, v některých případech nikdy neaktivované a až na výjimky jsou v oficiální roční Apple záruce. Může se jednat o klasické nové iPhony s kompletním balením v krabičce se vším všudy, nebo tzv. “Swap” iPhony z reklamace, které Apple posílá v tenké papírové krabičce, nebo vratky v rámci 14 dní, které nebyly použity. 

Detailní popis toho o jaký telefon se jedná a co je součástí balení je vždy v popisu konkrétního telefonu dole.

 

    Třída – Premium jako nové

Tyto telefony jsou jako nové. Opravdu jak kdybyste je před chvílí vytáhli z krabičky. Hodí se jako dárek, nebo pro lidi kteří chtějí ten nejlepší a nejkvalitnější iPhone za tu nejlepší cenu.

Perfektní technický stav.

mobilegear třída A    Třída – Zánovní telefony

Telefony třídy A jsou telefony zánovní. Na první pohled jako nové a mohou nést opravdu zanedbatelné nedostatky, které jsou viditelné jen při bližším zkoumání jako jsou např. jemné vlásečnicové škrábanečky apod. 

Perfektní technický stav.

Telefony v třídě A-  jsou něco mezi třídou A a třídou B. Mohou mít větší množství “zanedbatelných” nedostatků jaké má třída A a jeden, dva výraznější nedostatky. 

Dodáme

mobilegear třída B    Třída – Lehké známky použití – perfektní technický stav

iPhony ve třídě B jsou telefony které nesou známky běžného používání. Jsou stále v dobrém stavu. Mohou mít větší množství jemných, zanedbatelných nedostatků a také větší množství výraznějších nedostatků, které jsou vidět na první pohled. Stále jsou ale plně funkční, nemají prasklý displej, prasklou čočku foťáku nebo něco podobného. Je to taková zlatá střední cesta mezi stavem a cenou.

     Třída – Perfektní technický stav – opotřebené, kosmetické nedostatky – nejlepší cena/výkon

Do třídy C řadíme nejlevnější telefony z našeho sortimentu. Jsou to telefony, které mohou mít výraznější kosmetické nedostatky jako jsou škrábance, odřeniny, ťukance apod. Jsou ovšem plně funkční, nemají prasklý displej, ani sklíčko fotoaparátu a pokud hledáte nejlevnější iPhone na trhu, bude jím právě telefon z třídy C od MobileGear.

I u třídy C se jedná POUZE O KOSMETICKÉ NEDOSTATKY. Žádné praskliny, neoriginální displeje atd.